Health Care is a Rip-Off

מה שאנחנו מכנים שירותי בריאות הוא עניין נורא עבור הפטרון. השם לבד הוא שקר. צריך לקרוא לזה “טיפול במחלות” או אולי “הקלות במחלות” מכיוון שאנשים מוגנים זה רומז להם להטיל את האחריות לבריאותם על הרופא שלהם. זו טעות מסיבית.

כל אחד בעיני הוא בשיעור הבריאות שלנו. איך הרופא יכול להיות לצידנו כל היום והלילה כדי לייעץ לנו “לכבות את הסיגריה!” או “אל תאכל את הצ’יזבורגר הזה! זכור את הכולסטרול המוגזם שלך!” עד שאנו נאלצים לעבור למרפאה באמצעות תסמין מפחיד כלשהו, ​​אנחנו כבר בבעיה. זה פשוט איחר מדי לטיפולי כושר – עכשיו הגיע הזמן לתרופות ולקרקפת.

תלוי ברופא לרישומים על שמירת הכושר שלך זה כמו דלת האסם שלך אחרי שהסוס שלך ברח. זה יותר מדי זמן לעשות את דרך התנועה החלקה והזולה. עכשיו אתה עומד בזה!

אז, הזנחה לגבי טיפול בכושר. שירותי בריאות לא תמיד קשורים לבריאות. כל זה בערך גורם להחזרתך על קרקע יחידת הייצור או שוב לתא שלך, המותאם לציורים, כך שתוכל להמשיך ולשלם את החיובים שלך. מדובר בהפקת סכומי מזומנים ככל שהחוק מאפשר בעזרת שליחתך לבחינות, שתוכל או לא תזדקק להן. זה מוכן לקדם לך תרופות שנקבעו לך, אשר אתה אמור לקחת להרגעת חייך – כמוסות המתמודדות עם ההשלכות של בחירות הארוחות הרעות שלך, למשל.

דוקטור: “המעבדה אומרת לי שלא הכנסת את כולסטרול הדל”ד שלך עם חלופה של תזונה ופעילות גופנית, כי הזמן האולטימטיבי שראיתי אותך, ג’ון. מה שאני יכול לעשות – להוריד אותך למגוון בטוח LDL – מספק לך מרשם לליפיטור. ”

מטופל: “סליחה, דוק. אני פשוט לא יכול לוותר על הארוחות המועדפות עלי – בליעה היא הגאווה היחידה שנשארה לי אחרי שבן הזוג עזב אותי. וברגל מסביב לבלוק זה פשוט לא האופנה שלי.”

דוקטור: “זה משביע רצון, ג’ון. אם כן, נשתדל לליפיטור ונראה איך זה עובד בשבילך. קבע פגישת המשך עם קבוצת העובדים שלי לפני שאתה עוזב. התקשר אלי כשיש לך צרות.” medical hair 4 u

שירותי בריאות הם קריעה עקב העובדה:

זה לא מתמודד עם הבעיות האמיתיות הגורמות לרוב התחלואות שלנו (כלומר: התזונה שלנו, עישון, צריכה לא מתונה והיעדר אימון)

עד שמתחילים להיות אצלנו תסמינים של כמה מחלות, בנוסף זה איחור להתערבות זולה יותר

את רוב הדברים הסובלים מאיתנו אנו מביאים על עצמנו – לתקן את ההשלכות הבאות מכך זו התחייבות נרחבת … אז שירותי בריאות באמת אינם דואגים לבריאותנו, זה בערך מקל על ההתנהלות האיומה שלנו ואז מיצוי כ הרבה כסף ככל האפשר מהיצע משהו – החולה, הארגון או משלמי המסים בטרנדיים

תביעות רשלנות מחוץ לניהול, יחד עם הצורך במסמכים לשמור על גאדג’ט האבחון ההיי-טקי שלהם בשימוש, המליצו על מסמכים להזמין בחינות חסרות טעם ויקרות רבות

כאשר הרשויות הפדרליות היו מעורבות תוך שהאשמות הרקיעו שחקים (עם הגעתו של מדיקר בשנת 1965)

הגדרת כל הבלגן המסובך מתחת לאגודל של תעשיית הכיסוי הציגה שכבה אחרת של שיעור בירוקרטי והצורך ברווחיות הולכת וגוברת עקב העובדה שמדובר בחברות בבעלות ציבורית אשר ניתן לחזות באמצעות בעלי המניות לחשוף הכנסות מתקדמות בכל מגזר.

זה מעוות את חריג הטיפול ומציע תמריץ למציאת שירותים חדשים לקידום. הכל בערך השורה הנמוכה ביותר, כבר לא לגבי בריאות המטופל.

מכונת הביטוח הרפואי שלנו, כשלעצמה, מספקת 20% מעלות ההיצע הקליני המסופק. במדינות אחרות יש השפעות כושר טובות יותר עבור דמי ניהול של 1.5-6%! אנחנו טעונים יתר על המידה, פשוטים ופשוטים.

תעשיית התרופות מתמחרת סימונים של 2000-30,000% ממרכיבי התרופות שהם מקדמים. חמישים אחוז מההוצאות שלהם אינן מיועדות ללימודים והשבחה (הרבה מהן מסובסדות על ידי משלמי המסים), אלא עבור דמי הפרסום שלו – כולו מארוחות ערב מפוארות לרופאים שמוכרים המונים בתרופות שלהם, לרבים והשלושה. פרסומות בדפי אינטרנט במגזינים הקוראים לסובלים “שאל את הרופא שלך אם Dynofab מתאים לך”, למסעות בתשלום מלא להוואי להכשרת רופאים בתרופות מרשם חדשות לגמרי של אותה סוכנות.

בעצירה, כולנו חייבים לשלם עבור מכונת ההטבות והנוחות העשירה של אלה שהופקדו על בריאותנו. לחלופין, עלינו לברר בעצמנו את הדרך לשמור על בריאותנו.

עם המערכת הרווחת, הציבור הרחב לא מראה באמת את הדרך למנוע מחלות, וגם לא את הדרך לשמור על בריאות אידיאלית לקיום מוצלח וארוך. אנו ממליצים להציג את האתגר המקודש הזה לאחרים, שרבים מהם מכירים מעט בערך דרך לשמור על הבריאות ועסקה יוצאת מהכלל לגבי שיטות ליצור מספר רב של מקרים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *